Dezynfekcja przystanków autobusowych

27 marca 2020, 12:56

Dezynfekcja przystanków autobusowych

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie we współpracy z jaworznickimi Wodociągami prowadzą dezynfekcję przystanków autobusowych wodą wysokoozonowaną. Wszystkie działania jawrznickich instytucji prowadzone są w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta.

Wodociągi Jaworzno przy pomocy wody wysokoozonowanej która powstaje dzięki "ozonatorce", dezynfekuje swoje pojazdy oraz urządzenia techniczne. Teraz służby miejskie, w tym Miejski Zarząd Dróg i Mostów, w walce z koronawirusem będzie wodę wysokoozonową wykorzystywać do dezynfekcji i mycia wiat przystankowych.

Odgazowana woda wysokoozonowa (OWWO) zabija bakterie i wirusy , a przy tym jest bezpieczna dla ludzi, skóry człowieka, środowiska naturalnego, a także dla urządzeń i infrastruktury.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek