Ozonowanie przestrzeni miejskich

23 kwietnia 2020, 13:24

Ozonowanie przestrzeni miejskich fot. MZDiM Jaworzno

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie we współpracy z jaworznickimi Wodociągami prowadzą dezynfekcję przystanków autobusowych wodą wysokoozonowaną. Do akcji przyłączyły się również Ochotnicze Straże Pożarne z Jaworzna.

Wszystkie działania jaworznickich instytucji prowadzone są w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta. Wodociągi Jaworzno przy pomocy wody wysokoozonowanej, która powstaje dzięki "ozonatorce", dezynfekuje swoje pojazdy oraz urządzenia techniczne. Teraz służby miejskie, w tym Miejski Zarząd Dróg i Mostów i Ochotnicze Straże Pożarne, w walce z koronawirusem wykorzystują wodę wysokoozonową do dezynfekcji i mycia wiat przystankowych.

Odgazowana woda wysokoozonowa (OWWO) zabija bakterie i wirusy, a przy tym jest bezpieczna dla ludzi, skóry człowieka, środowiska naturalnego, a także dla urządzeń i infrastruktury.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek