Ruszył System e-Usług Publicznych

30 kwietnia 2020, 12:37

Ruszył System e-Usług Publicznych

29 kwietnia br. w pełni uruchomiono System e-Usług Publicznych Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Jaworznie. Portal jest dostępny pod adresem https://webewid.um.jaworzno.pl/ wraz z możliwością dokonywania opłat w systemie płatności Paybynet.

W ramach systemu działa również Portal Interesanta dla każdego, kto posiada profil zaufany. Teraz nie tylko można elektronicznie zamawiać dokumenty z Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, ale także bezpośrednio elektronicznie dokonać opłat za przygotowane dokumenty.

Dodatkowo w pełni uruchomiono:

gdzie podobnie jak w Portalu Interesanta można dokonywać opłat w systemie płatności Paybynet.

Portal powstał dzięki staraniom Wydziału Geodezji i Kartografii oraz zaangażowaniu Wydziału Informatyki Urzędu Miejskiego w Jaworznie.