Ostatni etap Sfery

25 maja 2020, 12:02

Ostatni etap Sfery

Ruszyła procedura przetargowa na budowę ostatniego etapu Osiedla Sfera zlokalizowanego przy Ośrodku Ekologiczno - Geologicznym GEOsfera w Jaworznie. Wybudowanych zostanie 63 mieszkań o powierzchni od 37 do 67 m2. Wszystkie z nich przeznaczone będą na wynajem.

Jaworznickie TBS Sp. z o. o. zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wykonanie "Zespołu zabudowy wielorodzinnej Osiedle SFERA - IV przedsięwzięcie inwestycyjne obejmującego budowę trzech budynków typu A, jednego budynku typu B, oraz dwóch budynków typu C o łącznej liczbie 63 mieszkań wraz z infrastrukturą techniczną zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu".

Do tej pory do użytku oddano 197 mieszkań. Kolejnych 115 jest obecnie w budowie (w tym 69 z nich na wynajem).

Szczegóły dotyczące przetargu dostępne są na stronie - http://bip.jtbs.iap.pl/pl/11564/1,63176/przetarg-nieograniczony-na-wykonanie-zespolu-zabudowy-wielorodzinnej-osiedle-sfera-iv.html