Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Działki w Jaworznie - inwestycja w bezpieczną przyszłość

27 maja 2020, 10:47

Działki w Jaworznie - inwestycja w bezpieczną przyszłość

Działki w Jaworznie - inwestycja w bezpieczną przyszłość

Gmina Miasta Jaworzna wciąż dysponuje działkami na sprzedaż. Już 24 czerwca br. odbędzie się przetarg dotyczący 9 działek położonych przy ul. Staszica na Starej Hucie. Zakup działki mieszkaniowej w dzisiejszych czasach jawi się jako inwestycja w bezpieczną przyszłość.

Gmina Miasta Jaworzna ponownie otwiera możliwość nabycia działek mieszkaniowych na Starej Hucie przy ul. Staszica. Stosunkowo blisko centrum miasta, w pobliżu nowo powstającego parku, nieopodal ogrodów działkowych. Na sprzedaż w przetargu 24 czerwca br. wystawionych zostanie 9 działek o regularnych kształtach, o powierzchni od 706 m2 do 1.071 m2. Uzbrojenie terenów sąsiednich (w ciągu ul. Staszica) stanowi sieć elektryczna, wodociągowa i kanalizacyjna oraz gazowa. Teren przeznaczony jest w obowiązującym planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną.

Termin wpłacania wadium na wybrane działki upływa 17 czerwca br. Decyduje w tym przypadku termin zaksięgowania sumy depozytowej na wskazanym rachunku bankowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych przy ul. Staszica w Jaworznie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.invest-in-jaworzno.pl.

Skontaktuj się z nami - informacją i pomocą służą pracownicy Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej oraz Wydziału Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Jaworznie. Telefon: (32) 61 81 713 i (32) 61 81 636; mail: invest@um.jaworzno.pl; www.invest-in-jaworzno.pl.

Zainwestuj w swą bezpieczną przyszłość w Jaworznie!

ObrazekObrazekObrazek