Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jaworznicki Portal Inwestycyjny w nowej odsłonie

3 czerwca 2020, 08:17

Jaworznicki Portal Inwestycyjny w nowej odsłonie

Jaworznicki Portal Inwestycyjny w nowej odsłonie

Gdzie znaleźć aktualne informacje, dotyczące sprzedaży działek gminnych? Jaka jest aktualna oferta miasta w zakresie terenów inwestycyjnych oraz mieszkaniowych? Kiedy należy spodziewać się najbliższych przetargów? Rusza odświeżona wersja Jaworznickiego Portalu Inwestora - invest-in-jaworzno. A w nim cała gminna oferta nieruchomości - w nowoczesnej, wygodnej i funkcjonalnej formule. Wszystkie istotne informacje w jednym miejscu!

Ten adres warto zapisać w ulubionych zakładkach przeglądarki - www.invest-in-jaworzno.pl. To tutaj można znaleźć kompletne informacje na temat oferowanych przez Gminę Miasta Jaworzna nieruchomości. Dotyczy to zarówno działek inwestycyjnych w strefach przemysłowych, jak i działek pod zabudowę mieszkaniową.

Jaworznicki Portal Inwestora przeszedł metamorfozę i powraca w nowoczesnej formule. Kompleksowe opisy nieruchomości, galerie zdjęć terenów, krótkie filmy z prezentacjami, w pełni interaktywne mapy z zaznaczonymi zarysami działek. Możliwość wybrania i przeglądu oferty działek z listy lub bardziej intuicyjny - ze zbiorczej mapy Jaworzna. Każdy symbol pomarańczowego domku, to działka lub kompleks mieszkaniowy. Symbol fioletowej fabryki oznacza tereny inwestycyjne przeznaczone dla działalności produkcyjno-usługowej.

Serwis będzie aktualizowany na bieżąco w miarę zbywania poszczególnych nieruchomości oraz przygotowywania i udostępniania kolejnych terenów do sprzedaży.

W zakładce "Aktualności" pojawiać się będą z wyprzedzeniem informacje o nadchodzących przetargach, dotyczących gminnych działek. Będzie można sprawdzić położenie wystawianych na sprzedaż nieruchomości, dzięki linkowi pobrać pełną wersję ogłoszenia przetargowego oraz formularz zgłoszenia udziału, sprawdzić zapisy miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla terenów przeznaczonych do zbycia.

Portal będzie miejscem, gdzie publikowane będą aktualne wiadomości gospodarcze, dane statystyczne, zapowiedzi spotkań czy webinariów o tematyce ekonomicznej oraz informacje o współpracy z otoczeniem biznesowym.

Jaworznicki Portal Inwestora - invest-in-jaworzno - stanie się tym samym podstawowym źródłem pełnych danych o ofercie nieruchomości Gminy Miasta Jaworzna, a także o życiu gospodarczym miasta.

Uzupełnieniem tej platformy informacyjnej staje się również mobilna aplikacja miejska Jaworzna. W zakładce "Miejsca" pojawił się nowy przycisk - "Gminne działki na sprzedaż". Zainteresowane osoby znajdą tu aktualną ofertę przetargową działek mieszkaniowych. Dzięki geotagowaniu, aplikacja oprócz udostępnienia informacji, wytyczy na mapie trasę, by użytkownik mógł bez problemu dotrzeć do nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Użytkownicy, którzy w swych telefonach mają aktywną opcję odbierania powiadomień "push", będą otrzymywać automatyczne powiadomienia o nowych przetargach.

Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia działania portalu invest-in-jaworzno w nowej odsłonie. Serwis znajduje się obecnie w fazie testowej. Oczekujemy zatem na uwagi użytkowników, które pomogą nam zoptymalizować funkcjonowanie i zawartość witryny.

Ewentualne uwagi prosimy przesyłać pod adres: invest@um.jaworzno.pl