Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Opowiedz o swojej pasji!

7 lipca 2020, 12:06

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie startuje z nowym projektem skierowanym do mieszkańców miasta!

#mojąpasjąjest… to propozycja dla osób utalentowanych w dowolnej dziedzinie, kolekcjonerów, hobbystów i osób “pozytywnie zakręconych”. Projekt będzie doskonałą okazją, by pochwalić się przed szerszym gronem swoją pasją, pokazać zgromadzoną kolekcję i zarażać innych pozytywną energią i swoimi zainteresowaniami.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną cztery najciekawsze. Laureaci będą mogli opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i zaprezentować je w mediach administrowanych przez MCKiS. Nagrany zostanie też krótki profesjonalny reportaż filmowy, który udostępniony zostanie m.in. w naszych mediach społecznościowych.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają osoby pełnoletnie. Na zgłoszenie swojego udziału jest czas do 18 lipca. Aby wziąć udział w konkursie #mojąpasjąjest… na adres zgloszenia@mckis.jaw.pl należy przesłać formularz zgłoszeniowy, gdzie należy m.in. krótko opisać swoje hobby. Do zgłoszenia trzeba też dołączyć oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz krótki filmik autopromocyjny (trwający max. 2 min.). Filmik można zamieścić jako załącznik w mailu lub w formie linku do pobrania.

Konkursowe dokumenty można dostarczyć również osobiście (filmik na pendrive lub płycie) do siedziby MCKiS (ul. Krakowska 8, pokój nr 9) lub pocztą.

O najciekawszych pasjach jaworznian organizatorzy opowiedzą również na łamach “Pulsu Jaworzna”.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi zainteresowaniami!