Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

#kierunekRynek - animacje w stylu retro!

13 lipca 2020, 14:02

fot. MCKiS Jaworzno

fot. MCKiS Jaworzno

Miejskie Centrum Kultury i Sportu po długiej przerwie wraca do organizacji miejskich wydarzeń. Po rodzinnym pikniku w GEOsferze i seansie w Plenerowym Kinie Letnim przyszedł czas na rozpoczęcie cyklu imprez #kierunekRynek. Pierwsze spotkanie utrzymane było w klimacie retro.

Uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć stare samochody i motocykle, pokaz tańca swingowego, liczne animacje w wykonaniu grupy artystycznej Locomotora i galerię zdjęć “Retro Jaworzno”. Nie zabrakło również klimatycznej muzyki, do której można było potańczyć.

Na mieszkańców czekała również duża fotoramka, w której można sobie było zrobić pamiątkowe zdjęcie.

- Chętni mogą zamieścić swoje zdjęcia w ramce na portalach społecznościowych Facebook lub Instagram i oznaczyć zdjęcie hasztagiem #kierunekRynek. Spośród tak oznaczonych zdjęć wybierzemy najciekawsze, którego autor otrzyma od nas zestaw upominków - mówią pracownicy MCKiS.

Już za dwa tygodnie, 26 lipca, płyta Rynku zamieni się w cyrkową arenę! Nie zabraknie szczudlarzy, dużych baniek mydlanych, akrobatów, żonglerów, monocykli i wielu innych atrakcji związanych z miejscem tak uwielbianym przez małych i dużych.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek