Spotkanie konsultacyjne online dot. elektromobilności

23 września 2020, 09:46

Spotkanie konsultacyjne online dot. elektromobilności

Chcesz wyrazić swoje zdanie na temat elektromobilności w mieście? Weź udział w zdalnym spotkaniu konsultacyjnym dot. "Strategii rozwoju elektromobilności Gminy Miasta Jaworzna do roku 2035", które odbędzie się online 24 września br. o godz. 17.00.

W tym roku rozpoczęliśmy opracowywanie Strategii rozwoju elektromobilności. Zgodnie z już przeprowadzonymi badaniami ankietowymi, ponad 80 proc. respondentów uznało, że elektromobilność może mieć bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia w Jaworznie. Celem dokumentu, który zostanie zaprezentowany w czwartek, 24 września br. o godzinie 17.00 podczas e-warsztatów, jest zdefiniowanie katalogu działań ukierunkowanych na rozwój elektromobilności, dzięki czemu możliwe będzie zwiększenie atrakcyjności i komfortu życia w naszym mieście.

Udział w spotkaniu jest możliwy pod poniższym linkiem: https://teams.microsoft.com

Po kliknięciu w link proszę nacisnąć przycisk "Obejrzyj zamiast tego w internecie", następnie "Dołącz anonimowo".

Zapraszamy!