Komunikat Urzędu Miejskiego ws. potwierdzenia koronawirusa u pracownika UM

25 września 2020, 12:01

Komunikat Urzędu Miejskiego ws. potwierdzenia koronawirusa u pracownika UM

Urząd Miejski w Jaworznie otrzymał potwierdzoną przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną informację, że jeden z pracowników Urzędu (w wydziale, który NIE obsługuje bezpośrednio klientów) jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2. Przeprowadzone zostały działania mające na celu wyeliminowanie ewentualnych innych zakażeń.

- Pracownik po raz ostatni wykonywał obowiązki służbowe w piątek 18 września br. - mówi Artur Dzikowski, naczelnik Wydziału Organizacyjnego i Kadr. - Osoba, która miała bezpośredni kontakt z zakażonym, po potwierdzeniu przypadku, została skierowana na kwarantannę.

Urząd Miejski w Jaworznie jest w stałym kontakcie z jaworznickim Sanepidem, wypełniając zalecenia tej instytucji.