Kolejny potwierdzony przypadek koronawirusa w PM 27

10 października 2020, 16:37

Kolejny potwierdzony przypadek koronawirusa w PM 27

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna potwierdziła kolejny przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w Przedszkolu Miejskim Nr 27 im. Majki Jeżowskiej w Jaworznie. W związku z tym wystąpiła konieczność czasowego zawieszenia zajęć dla kolejnych oddziałów.

Po pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i zgodzie Prezydenta Miasta Jaworzna, stacjonarna forma kształcenia zamieniona została na formę kształcenia zdalnego od 9 października 2020 r. w czterech oddziałach tj.: II, III, IV i VI. Termin zakończenia kwarantanny zależy od ostatniego kontaktu każdego dziecka z osobą zakażoną i potrwa maks. do 15 października 2020 r.

Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego jest w stałym kontakcie z dyrektorami placówek oświatowych i jaworznickim Sanepidem, wypełniając zalecenia tej instytucji.

O wszelkich zmianach będziemy informowali niezwłocznie.