Kolejne przypadki koronawirusa w Urzędzie Miejskim

12 października 2020, 10:37

Kolejne przypadki koronawirusa w Urzędzie Miejskim

Urząd Miejski w Jaworznie otrzymał potwierdzoną informację, że dwóch pracowników Urzędu jest zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Przeprowadzone zostały działania mające na celu wyeliminowanie ewentualnych innych zakażeń.

- Osoby z najbliższego kręgu tych pracowników są w izolacji domowej lub też wykonują pracę zdalnie - mówi Artur Dzikowski, naczelnik Wydziału Organizacyjnego i Kadr. - Obsługa klientów i spraw w Urzędzie nie uległa zmianie. Zachęcamy mieszkańców do kontaktu telefonicznego oraz skorzystania z możliwości elektronicznego załatwiania spraw urzędowych.

Urząd Miejski w Jaworznie jest w stałym kontakcie z jaworznicką Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, wypełniając zalecenia tej instytucji.