Mieszkania w Jaworznie na sprzedaż - przetarg

9 listopada 2020, 11:38

Mieszkania w Jaworznie na sprzedaż - przetarg

18 listopada 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Jaworznie odbędą się ustne przetargi nieograniczone przedmiotem których będą 3 mieszkania (lokale mieszkalne) zlokalizowane przy ul. G. Morcinka w Jaworznie. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w terminie do 11 listopada br.

Przedmiot przetargu obejmuje:

1. Lokal mieszkalny przy ul. Morcinka 3/24:

Lokal mieszkalny znajduje się w budynku czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym, wybudowanym w technologii tradycyjnej i usytuowanym w strefie pośredniej miasta. Lokal mieszkalny nr 24 położony jest na trzecim piętrze budynku i składa się z: dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Dostęp do wszystkich pomieszczeń zapewniony jest z przedpokoju, pokoje i kuchnia doświetlone są światłem naturalnym, typowy układ funkcjonalno-przestrzenny.

Powierzchnia zbywanego lokalu wynosi 47,85 m2, w tym: pokój -17,93 m2; pokój -11,89 m2; przedpokój - 5,91 m2; kuchnia - 8,91 m2; łazienka - 3,21 m2.
Okna drewniane, drzwi zewnętrzne typowe, drzwi wewnętrzne typowe płycinowe, na podłogach gumolit, tynki cementowo-wapienne, w łazience i kuchni na ścianach częściowo glazura.Lokal nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Lokal w złym stanie technicznym, do remontu.

Cena wywoławcza nieruchomości lokalowych wraz z udziałami we współwłasności części wspólnych budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali, w celu racjonalnego korzystania z lokali oraz udziałów w działkach, (służących do obsługi przedmiotowych lokali), stanowiących własność Gminy Miasta Jaworzna oraz właścicieli wyodrębnionych lokali w odpowiednich udziałach wynosi: 122.580,00 zł (dla lokalu przy ul. Morcinka 3/24).

2. Lokal mieszkalny przy ul. Morcinka 8/8:

Lokal mieszkalny znajduje się w budynku czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym, wybudowanym w technologii tradycyjnej i usytuowanym w strefie pośredniej miasta. Lokal mieszkalny nr 8 położony jest na pierwszym piętrze budynku i składa się z: dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Dostęp do wszystkich pomieszczeń zapewniony jest z przedpokoju, pokoje i kuchnia doświetlone są światłem naturalnym, typowy układ funkcjonalno-przestrzenny.

Powierzchnia zbywanego lokalu wynosi 46,70 m2, w tym: pokój - 13,81 m2; pokój - 17,82 m2; przedpokój - 4,44 m2; kuchnia - 8,43 m2; łazienka - 2,20 m2.
Okna drewniane, drzwi zewnętrzne typowe, drzwi wewnętrzne typowe płycinowe, na podłogach w pokojach parkiet do wymiany, w kuchni i przedpokoju gumolit do wymiany, w łazience wylewka cementowa, tynki cementowo-wapienne. Lokal nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Lokal w złym stanie technicznym, do remontu.

Cena wywoławcza nieruchomości lokalowych wraz z udziałami we współwłasności części wspólnych budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali, w celu racjonalnego korzystania z lokali oraz udziałów w działkach, (służących do obsługi przedmiotowych lokali), stanowiących własność Gminy Miasta Jaworzna oraz właścicieli wyodrębnionych lokali w odpowiednich udziałach wynosi: 141.970,00 zł (dla lokalu przy ul. Morcinka 8/8).

3. Lokal mieszkalny przy ul. Morcinka 13/22:

Lokal mieszkalny znajduje się w budynku czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym, wybudowanym w technologii tradycyjnej i usytuowanym w strefie pośredniej miasta. Lokal mieszkalny nr 22 położony jest na drugim piętrze budynku i składa się z: dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Dostęp do wszystkich pomieszczeń zapewniony jest z przedpokoju, pokoje i kuchnia doświetlone są światłem naturalnym, typowy układ funkcjonalno-przestrzenny.

Powierzchnia zbywanego lokalu wynosi 50,98 m2, w tym: pokój - 17,26 m2; pokój - 13,56 m2; przedpokój - 6,13 m2; kuchnia - 10,58 m2; łazienka - 3,45 m2. Okna PCV, drzwi zewnętrzne typowe, drzwi wewnętrzne typowe płycinowe, na podłogach parkiet i gumolit do wymiany, w łazience wylewka cementowa, tynki cementowo-wapienne. Lokal nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Lokal w złym stanie technicznym, do remontu.

Cena wywoławcza nieruchomości lokalowych wraz z udziałami we współwłasności części wspólnych budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali, w celu racjonalnego korzystania z lokali oraz udziałów w działkach, (służących do obsługi przedmiotowych lokali), stanowiących własność Gminy Miasta Jaworzna oraz właścicieli wyodrębnionych lokali w odpowiednich udziałach wynosi: 141.220,00 zł (dla lokalu przy ul. Morcinka 13/22).

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w terminie do 11 listopada br. na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Jaworznie. Numer rachunku, odpowiednia kwota wadium oraz sposób opisania przelewu dostępne są w ogłoszeniu o przetargu.

Szczegółowe informacje na https://nowa.invest-in-jaworzno.pl/mieszkania-w-jaworznie-na-sprzedaz/?fbclid=IwAR0Tnhw2yC0XSz_tKFSz-AT4GJAkFKTt9DTPogbADu46me33Awej59RlbHE