Zmarł Janusz Guja - były radny i wiceprezydent miasta

24 grudnia 2020, 11:00

Zmarł Janusz Guja

Dotarła do nas dzisiaj smutna informacja o śmierci Janusza Guji - wieloletniego Radnego naszego miasta, Wiceprezydenta Jaworzna w latach 1998-2002, działacza społecznego, Zasłużonego dla Miasta Jaworzna.

Pan Janusz Guja przez cały okres pracy zawodowej aktywnie działał społecznie w mieście, głównie w osiedlu Dąbrowa Narodowa. W 1998 roku po raz pierwszy został radnym Rady Miejskiej w Jaworznie. Funkcję tę pełnił do 2010 roku. W latach 1998-2002 pełnił funkcję Wiceprezydenta Miasta Jaworzna i członka Zarządu Miasta. W 2012 r. został odznaczony dyplomem honorowym "Za zasługi dla miasta Jaworzna".

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego i Jednostek miejskich oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kaczmarek wraz z Radnymi, składają kondolencje oraz wyrazy współczucia Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom zmarłego.