Bezpłatny odbiór ciętych drzewek świątecznych

25 stycznia 2021, 07:30

Bezpłatny odbiór ciętych drzewek świątecznych

Od poniedziałku 25 stycznia będzie można bezpłatnie pozbyć się starych, ciętych drzewek choinkowych. Tym razem chodzi o drzewka, które nie są w doniczkach. Wystarczy wynieść je i ustawić w miejscu pojemnika lub zostawić przy osiedlowym śmietniku. Drzewka z terenu miasta, ze względu na duży obszar i zainteresowanie, będą odbierane przez Dział Gospodarki Odpadami Komunalnymi Wodociągów Jaworzno do 48 godzin od momentu wystawienia, według poniższego harmonogramu.

• Poniedziałek - 25 stycznia: Bory, St Huta, Centrum, Warpie, Pszczelnik, Osiedle Podłęże, Azot,
  • Wtorek - 26 stycznia: Dąbrowa Narodowa, Łubowiec, Wysoki Brzeg, Niedzieliska, Podwale, Osiedle Stałe,
  • Środa - 27 stycznia: Byczyna, Jeleń,
  • Czwartek - 28 stycznia: Długoszyn, Szczakowa, Pieczyska, Dobra, Góra Piasku,
  • Piątek - 29 stycznia.: Ciężkowice, Wilkoszyn, Jeziorki, Cezarówka Górna, Koźmin.

Wszystkie zebrane choinki trafią do kompostowni odpadów zielonych i zostaną przetworzone na kompost.