JBO 2022 - spotkanie online

23 lutego 2021, 07:57

JBO 2022 - spotkanie online

Za nami pierwszy etap dialogu o przyszłości Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Podczas ostatniego spotkania podsumowaliśmy VIII edycję JBO oraz poznaliśmy uwagi mieszkańców do obecnej procedury. Już w czwartek, 25 lutego br., o godzinie 16.00 - podczas II. spotkania online zaprezentujemy wstępne propozycję modeli JBO 2022.

Opinie i spostrzeżenia podjęte w trakcie wspólnej dyskusji, oraz te które wpłynęły do nas na specjalnie do tego przygotowanych formularzach, będą podstawą do dalszych prac nad regulaminem. W czwartek, 25 lutego br. o godzinie 16.00 - podczas II. spotkania online zaprezentujemy wstępne propozycję modeli JBO 2022.

Chęć udziału w spotkaniu można jeszcze zgłosić na adres e-mail: jbo@um.jaworzno.pl

Więcej na www.jbo.jaworzno.pl