Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Uroczyste pożegnanie Komendanta Krzysztofa Gałuszki

25 marca 2021, 09:55

Uroczyste pożegnanie Komendanta Krzysztofa Gałuszki fot. KMPJaworzno

Uroczyste pożegnanie Komendanta Krzysztofa Gałuszki fot. KMPJaworzno

W środę, 24 marca br. odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie inspektora Krzysztofa Gałuszki. Komendant Gałuszka kierował jaworznickim garnizonem przez ostatnie 2 lata. Jego obowiązki przejmie I zastępca - mł. ins. Piotr Uwijała.

Uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta odbyło się w jaworznickiej komendzie zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Komendant Gałuszka podziękował mundurowym i pracownikom cywilnym za wieloletnią współpracę i wzorowe pełnienie obowiązków służbowych. Dodał, że kierowanie jaworznickim garnizonem było dla niego ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem.

I zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie mł. insp Piotr Uwijała, który 26 marca br. obejmie stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie, podziękował odchodzącemu na emeryturę swojemu szefowi za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta Jaworzna. Sam natomiast podkreślił, że wysoko postawiona poprzeczka przez Komendanta Gałuszkę bardzo go motywuje do osiągania jeszcze lepszych wyników, które realnie przełożą się na poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta.

Podziękowania za profesjonalizm w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworzna, za stałe dążenie do sprostania wymaganiom ze strony społeczeństwa, a także dbałość o utrzymanie ładu i porządku publicznego odchodzącemu na emeryturę komendantowi przekazali również Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz zastępcą Moniką Bryl.

Obrazek
Obrazek