Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Filmowy spacer po Jaworznie - konkurs

20 kwietnia 2021, 07:46

Filmowy spacer po Jaworznie - konkurs

Filmowy spacer po Jaworznie - konkurs

W ramach obchodów jubileuszu 120 - lecia nadania praw miejskich, Miejskie Centrum Kultury i Sportu organizuje cykl konkursów, mających na celu ukazanie piękna i wyjątkowości Jaworzna oraz ich mieszkańców. Na laureatów czekają nagrody pieniężne.

W tym roku obchodzimy wyjątkowy jubileusz 120 - lecia nadania Jaworznu praw miejskich. Nasze miasto należy do nielicznych miejscowości, które uzyskały prawa miejskie dzięki dynamicznemu rozwojowi, głównie w sektorze przemysłowym. Współczesne Jaworzno również charakteryzuje się niezwykłym progresem w wielu dziedzinach życia, a na przestrzeni lat uległo niesamowitej przemianie. Obecnie obfituje w wiele malowniczych i ciekawych miejsc, które cieszą się zainteresowaniem nie tylko lokalnych mieszkańców.

"Filmowy spacer po Jaworznie"

W ramach obchodów jubileuszu, Miejskie Centrum Kultury i Sportu organizuje cykl konkursów, mających na celu ukazanie piękna i wyjątkowości Jaworzna oraz ich mieszkańców. W każdym z nich laureaci otrzymają nagrody pieniężne.

Pierwszy z nich pn. "Filmowy spacer po Jaworznie" rozpoczął się w poniedziałek 19 kwietnia, a żeby wziąć w nim udział należy nakręcić krótki film prezentujący walory naszego miasta.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, a technika wykonania filmu jest dowolna - kamerą filmową, aparatem fotograficznym, komórką czy za pomocą drona. Czas trwania do 5 min.

Filmy należy przesłać do 21 maja na adres: konkurs@mckis.jaworzno.pl. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, a ponadto ich dzieła wyświetlane będą przed projekcjami filmów w ramach "Letniego Kina Plenerowego" oraz w mediach społecznościowych.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa i oświadczenie