Bądź dobrze poinformowany

7 maja 2013, 11:46

fot. © Scanrail - Fotolia.com

Interesuje Cię życie Twojego miasta? Szukasz sprawdzonych, ciekawych i rzetelnych informacji? Wybierz swój ulubiony sposób pozyskiwania newsów - zostań naszym subskrybentem! Wszystkie oferowane usługi są całkowicie darmowe.

Facebook - Miasto Jaworzno

Facebook to Twój żywioł? Nie możesz więc przegapić oficjalnej facebookowej strony swojego miasta! Szybki i sprawdzony sposób na zdobycie ciekawych i ważnych informacji. Tu również możesz wyrazić swoje zdanie na temat miasta i wszystkiego, co z nim związane. Masz jakiś fajny pomysł? Podziel się nim z nami na Facebooku. Dołącz do grona naszych znajomych.

Nasza klasa - Miasto Jaworzno - oficjalne konto

Na oficjalnym koncie miasta zrzeszamy ponad 16 tys. Internautów! Jesteś już jednym z nich? Jeśli nie, to koniecznie dołącz do grona naszych znajomych. Nie ominie Cię wtedy żadna ważna informacja, ani żadne ważne wydarzenie.

YouTube - Miasto Jaworzno

Lubisz oglądać filmy? Odwiedź oficjalny kanał filmowy Jaworzna na YouTube. Znajdziesz tu już ponad 80 filmów. Informujemy o tematach poważnych, ale nie stronimy też od sportu, kultury i ciekawostek. Interesują nas opinie mieszkańców – dlatego nie unikamy ulicznych sond. Nasze filmy  wyświetlano już ponad 55 tysięcy razy.

Twitter - Miasto Jaworzno

Krótko, szybko i na temat – to istota Twittera! „Ćwierkasz”? Koniecznie więc dodaj oficjalny kanał miasta do obserwowanych! Ktoś uważa, że ważnych informacji nie można przekazać krótkim komunikatem? Sprawdź, jak jest naprawdę!

Blip - Miasto Jaworzno

Blip - czyli Bardzo Lubię Informować Przyjaciół, to polski odpowiednik Twittera. Jeśli zamiast "ćwierkać" wolisz blipować dołącz do czytelników naszego mikrobloga.

Strona miejska - www.um.jaworzno.pl - źródło energii

Codzienny serwis informacyjny na miejskiej stronie gwarantuje, że nie przegapisz żadnej ważnej informacji. Ze strony miejskiej możesz sięgnąć po filmy, galerie zdjęć, ciekawostki. Chcesz być na bieżąco informowany o najważniejszych wydarzeniach? Zapisz się do bezpłatnej subskrypcji mailowej i sms korzystając z zakładki „Newsletter” na głównej stronie. Nie czekaj. Warto wiedzieć, co się dzieje w Twoim mieście!