Konkurs plastyczny "Jaworzno oczami dziecka"

10 maja 2021, 11:00

Konkurs plastyczny Jaworzno oczami dziecka

Konkurs plastyczny "Jaworzno oczami dziecka"

Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Jaworzno oczami dziecka"! Zabawa skierowana jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych (klasy od I do VIII), a jego temat nawiązuje do wyjątkowego jubileuszu, który w tym roku obchodzi nasze miasto, a mianowicie - 120. rocznicy nadania Jaworznu praw miejskich.

Prace plastyczne mogą być wykonane następującą techniką: malarstwo, rysunek, kolaż - na formacie A3.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę, którą wraz z formularzem zgłoszeniowym dostarczy do Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej najpóźniej do 31 maja br.

Chcemy spojrzeć na nasze miasto tak, jak widzą je najmłodsi mieszkańcy, więc liczymy na kreatywność! Regulamin i karta zgłoszeniowa (ostatnia strona regulaminu) znajdują się TUTAJ.

Więcej na www.mckis.jaworzno.pl