Dzień Strażaka 2021

18 maja 2021, 14:44

Dzień Strażaka 2021

W ramach obchodów Dnia Strażaka, w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się we wtorek, 18 maja, uroczysta zmiana służb. Podczas uroczystości zasłużeni funkcjonariusze odebrali odznaczenia i gratulacje. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz z zastępcą Moniką Bryl, parlamentarzyści oraz zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdan Jędrocha.

W uroczystym spotkaniu z jaworznickimi pożarnikami uczestniczyli również m.in. Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki oraz przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i jaworznickich firm wspierających strażaków.

Podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia i awanse dla zasłużonych strażaków, a zaproszeni goście złożyli podziękowania za ofiarną służbę oraz życzyli takiej samej ilości bezpiecznych powrotów co wyjazdów na akcje.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek