Przetarg ustny w formie licytacji ustnej - lokal użytkowy MCiT

2 czerwca 2021, 10:27

Przetarg ustny w formie licytacji ustnej - lokal użytkowy MCiT fot. MZDiM Jaworzno

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, ogłasza przetarg ustny w formie licytacji stawki czynszu na najem gminnego lokalu będącego w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie, zlokalizowanego na terenie Miejskiego Centrum Integracji Transportu Jaworzno. Lokal stanowi część nieruchomości zabudowanej wiatą przystankową, położony w pasie drogowym ul. Grunwaldzkiej na przystanku Centrum w kierunku Katowic.

Przetarg odbędzie się 28 czerwca 2021 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 9. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu będzie wpłacenie wadium w terminie do 24 czerwca br.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.mzdim.jaworzno.pl/miejski-zarzad-drog-mostow-jaworznie-oglasza-przetarg-ustny-3/