Miasta Idei w Jaworznie. Od pomysłu do projektu

8 czerwca 2021, 08:22

Miasta Idei w Jaworznie. Od pomysłu do projektu

Pięć lat temu po raz pierwszy zorganizowano Miasta Idei w Jaworznie. W środę, 9 czerwca po raz kolejny odbędzie się konferencja Miasta Idei, w której głównym bohaterem będzie nasze miasto. Debatę będzie można oglądać online.

Podczas tegorocznej debaty, prezydenci miast regionu podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi przeprowadzania dużych zmian w mieście oraz zarządzania nim. Będziemy także rozmawiać o przyszłości miast, najważniejszych wyzwaniach dla nich i roli samorządności. W debacie udział wezmą Paweł Silbert - prezydent Jaworzna, Marcin Bazylak - prezydent Dąbrowy Górniczej, Arkadiusz Czech - burmistrz Tarnowskich Gór oraz Andrzej Dziuba - prezydent Tychów.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 14.00 i będzie transmitowana głównie na profilach Facebookowych, m.in. Miasto Jaworzno i Wyborcza.pl Katowice.