VI Rajd Nordic Walking w Ciężkowicach

12 czerwca 2021, 10:31

VI Rajd Nordic Walking w Ciężkowicach

Ponad 150 osób wzięło udział w VI Ciężkowickim Rajdzie Nordic Walking. Na "spacer" po malowniczej Dolinie Żabnika, z zachowaniem obowiązującym obostrzeń, zdecydowało się wielu mieszkańców Jaworzna. Zebrani na starcie - przy ul. Zdrojowej -  jaworznianie mieli za zadanie pokonanie blisko 9 km.

Uczestnicy wydarzenia otrzymali pamiątkowe medale oraz wzięli udział w konkursie wiedzy o mieście i dyscyplinie jaką jest nordic walking.

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach.

Honorowy patronat nad rajdem objęli Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert i Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek