Co dalej z JBO?

10 maja 2013, 12:57

Na zaproszenie Prezydenta Miasta, dzisiaj w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie przewodniczących wszystkich klubów radnych, przedstawicieli magistratu oraz Dawida Serafina. Dyskusja dotyczyła wciąż niejasnej sytuacji budżetu obywatelskiego, w świetle zbliżającej się sesji Rady Miejskiej i dwóch - funkcjonujących równolegle - projektów uchwał w tej sprawie.

- Głównym celem spotkania było poznanie oczekiwań wszystkich stron, zainteresowanych losami JBO oraz zachęcenie do wypracowania wspólnego stanowiska, co do dalszego postępowania z uchwałami - wyjaśnia Sekretarz Miasta Ewa Sidełko-Paleczny.

Mając na uwadze dobro projektu, a przede wszystkim mieszkańców, zarówno radni, jak i Dawid Serafin, nie wykluczyli porozumienia. Spotkanie, które trwało blisko 1,5 godziny, będzie kontynuowane w najbliższych dniach.