#KierunekRynek Meksyk!

20 lipca 2021, 08:37

#KierunekRynek Meksyk!

Już w niedzielę, 25 lipca, Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza na kolejną imprezę z cyklu "Z rodziną w plenerze" - #KierunekRynek. Tym razem mieszkańcy będą mieli okazję spędzić czas w iście meksykańskim stylu.

Tegoroczna impreza pn. #kierunekRynek przeniesie nas w gorące klimaty Meksyku! Zapraszamy mieszkańców od godz. 16:00 na jaworznicki rynek.

Nie zabraknie m.in.zabaw tanecznych i konkursów dla dzieci i młodzieży, meksykańskiej sztafety rodzinnej, fotobudki, nauki gry na kastanietach, rozbijania piniaty oraz wielu innych atrakcji!

Impreza odbędzie się w ramach projektu "Jaworzno mówi stop cyberprzemocy" - współfinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.