Zawody wędkarskie o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy

30 sierpnia 2021, 09:24

Zawody wędkarskie o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy

W niedzielę, 29 sierpnia 2021 r. nad Zalewem Sosina odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy. Drużynom z Jaworzna, Sosnowca i Mysłowic kibicowali m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Łukasz Kolarczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworznie Tadeusz Kaczmarek, Senator RP Joanna Sekuła oraz Prezydent Miasta Sosnowiec Arkadiusz Chęciński.

W trzeciej edycji zmagań ( dziewiątych zawodach) udział wzięły drużyny z Sosnowca, Mysłowic i Jaworzna. Po kilkugodzinnej rywalizacji wyłonieni zostali zwycięzcy w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

Tegoroczne zawody zorganizowali Gmina Miasta Jaworzna oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 19 Jaworzno Miasto.

Wyniki Zawodów Wędkarskich o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy:

• 1 miejsce - Jaworzno
  • 2 miejsce - Sosnowiec
  • 3 miejsce - Mysłowice

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek