Spis Powszechny w Inspektoracie ZUS w Jaworznie

16 września 2021, 08:44

Spis Powszechny w Inspektoracie ZUS w Jaworznie

Do końca spisu powszechnego ludności zostały tylko 2 tygodnie. Spis zakończy się 30 września 2021 r. Gminne Biuro Spisowe udostępnia do dyspozycji mieszkańców kolejny mobilny punkt spisowy, zlokalizowany w siedzibie inspektoratu ZUS w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 274. Punkt będzie czynny w poniedziałki w godz. 15:30-18:00.

Przypominamy, że spisu można dokonać samodzielnie przez internet za pomocą aplikacji na stronie spis.gov.pl. Osoby nieposiadające dostępu do internetu lub sprzętu komputerowego, mają możliwość spisania się w Urzędzie Miejskim w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 33, w którym punkt spisowy jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00 oraz w soboty w godz. 10:00-13:00.

Dodatkowo w ramach akcji "Spisz się w dzielnicy" w dniach 13-24 września 2021 r. uruchomione zostały mobilne punkty spisowe w Jeleniu, Szczakowej, Byczynie, Ciężkowicach oraz na Osiedlu Stałym. Szczegółowy harmonogram funkcjonowania punktów dostępny pod adresem: https://www.um.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/6794/narodowy_spis_powszechny_ponownie_rusza_akcja_spisz_sie_w_dzielnicy.html

Do końca spisu funkcjonuje również stały mobilny punkt spisowy w siedzibie Miejskiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Łukasiewicza 7 w Jaworznie (Osiedle Stałe). Punkt ten jest czynny w każdy poniedziałek w godz. 15:00 -16:15 oraz w każdy piątek w godz. 14:00 -15:30.