Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

XX Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej przed nami!

22 września 2021, 09:13

XX Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej przed nami!

XX Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej przed nami!

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie | Dom Kultury im. Z. Krudzielskiego zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w XX edycji Konkursu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej. Przegląd zgłoszonych uczestników odbędzie się 14 i 15 października w szczakowskim Domu Kultury. Konkurs jest skierowany do solistów i zespołów.

Jury będzie oceniało dobór repertuaru, intonację, emisję i dykcję, interpretację utworu, ogólny wyraz artystyczny i pomysłowość w 5 kategoriach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie klas:  I - III oraz IV - VIII, uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorosłych.

14 października odbędą się przesłuchania dzieci w kategorii przedszkolnej, dzień później uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dorosłych.

Regulamin i karta zgłoszeniowa jest dostępna na stronie: https://mckis.jaworzno.pl/xx-konkurs-piosenki-turystycznej-i-ekologicznej/

Wydarzenie na profilu Facebook: https://fb.me/e/6U0KZjFW1

Zgłoszenia należy dostarczyć do 6 października drogą elektroniczną na adres: domkultury@mckis.jaworzno.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 617 75 38.