30. Finał WOŚP przed nami! Znów można wylicytować nazwę ronda w Centrum!

28 stycznia 2022, 08:39

30. Finał WOŚP przed nami! Znów można wylicytować nazwę ronda w Centrum!

W niedzielę, 30 stycznia 2022 roku odbędzie się jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Przejrzyj na oczy!". Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie okulistyki dziecięcej. W Jaworznie już po raz 13. na licytację na rzecz WOŚP przekazane zostało rondo na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi, Grunwaldzkiej i Kolejowej w Centrum miasta.

Jaworznianie co roku chętnie wspierają WOŚP. W akcję włącza się mnóstwo wolontariuszy oraz sami mieszkańcy. Od 2010 roku w naszym mieście można wylicytować… rondo. Obiekt na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi, Grunwaldzkiej i Kolejowej przez rok może nosić nazwę, którą nada mu osoba wygrywająca aukcję. Jaworznickie rondo nosiło już imiona Energetyków i Górników, Magików, Intern@utów, Smoków, Jeffa Hannemana, Baniek Mydlanych, Bańki Mydlanej, Slime i Pracowników Służby Zdrowia.

Nazwę ronda można licytować na https://allegro.pl/oferta/rondo-w-jaworznie-nazwa-na-rok-11670772746