Wypełnij ankietę!

19 czerwca 2013, 09:02

fot. Andrzej Gontarz

"Ja i moje miasto" - taką nazwę ma skierowana do mieszkańców Jaworzna ankieta, która pozwoli ustalić potencjał rozwojowy miasta. Jej wyniki posłużą przygotowaniu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Jaworzna - dokumentu decydującego o polityce przestrzennej przez kolejne lata.

Ankieta jest anonimowa i skierowana do jaworznian w wieku powyżej 16 lat.

- Jeżeli chcą Państwo mieć wpływ na przyszły rozwój naszego miasta, zachęcam do wypełnienia tej ankiety - wyjaśnia Teobald Jałyński, naczelnik Wydziału Urbanistyki i Architektury. - Ankietę przygotowano dla potrzeb Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Jaworzna. To ważny strategiczny dokument określający rozwój przestrzenny miasta na wiele lat do przodu. Jego jakość zależy od aktywności wszystkich z nas, od tego czy chcemy dać swój głos za rozwojem. Pytania anonimowej ankiety dotyczą wielu zagadnień istotnych dla oceny potencjału rozwojowego i zasad kształtowania przestrzeni miejskiej.

Tym, którzy nie dotrą do wersji papierowej ankiety proponujemy wypełnienie jej  na stronie www.ebadania.pl. Wzór ankiety zamieszczamy również poniżej.

Wypełnione ankiety należy w terminie do 21 czerwca br. wrzucać do skrzynek z napisem: "ANKIETA: JA I MOJE MIASTO" umieszczonych w budynkach A, B, C i D Urzędu Miejskiego, szkołach, przedszkolach i ośrodkach zdrowia pod adresami: Gwarków 1, Bogusławskiego 5, Koszarowa 1, Zawiszy Czarnego 11, Nosala 5, Wygoda 60, Nauczycielska 4, Al. Piłsudskiego 80, Katowicka 59, Zacisze Boczna 3 , Al. Tysiąclecia 85,  Grunwaldzka 30 oraz w szpitalu miejskim.