Casting - czekamy na Twój głos!

10 czerwca 2013, 08:04

Jesteś mieszkańcem Jaworzna lub zawodowo związany z miastem. Uważasz, że twoje dziecko lub Ty sam posiadasz zdolności lektorskie, aktorskie, lekkość wysławiania i modelowania głosem - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Fabryka Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne z Jaworzna oraz VIS-Media zapraszają do udziału w castingu.

Poszukujemy dwóch głosów męskich. Ciekawego, młodego i dźwięcznego głosu - chłopiec (przed mutacją lub z natury o wyższym tembrze głosu) oraz dojrzałego, melodyjnego głosu o nienagannej dykcji - mężczyzna w wieku około 30-40 lat (niski tembr głosu). Każdy z uczestników zostanie poproszony o przeczytanie fragmentu tekstu. Casting realizowany będzie w warunkach studyjnych, a zwycięskie głosy wezmą udział w nagraniu audio przewodnika po nowej stacji uzdatniania wody "PIASKOWNIA".

Startujemy w czwartek, 13 czerwca o godz. 10:00 w budynku MPWiK przy ul. św. Wojciecha 34.

Prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa: slawomir.grucel@mpwik.jaworzno.pl

Serdecznie zapraszamy!