II Piknik "Bezpieczni na Drodze"

20 czerwca 2013, 10:18

Symulator dachowania oraz zderzeń, jazda w warunkach ekstremalnych w symulatorze samochodu ciężarowego i autobusu, pokazy wyczynowe na motocyklach i quadach, a także liczne konkursy i zabawy z nagrodami - to tylko niektóre z atrakcji, jakie na mieszkańców Jaworzna czekają podczas II Pikniku Jaworznickiego "Bezpieczni na drodze". Impreza, która odbędzie się pod halą widowiskowo-sportową MCKiS, potrwa dwa dni - od 22 do 23 czerwca.

W programie przewidziano również liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży, w tym konkursy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz konkurencje sprawnościowe. Ponadto każdy chętny będzie mógł oddać krew w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz przejść szkolenie z pierwszej pomocy.

Organizatorami pikniku są: Miejskie Centrum Kultury i Spotu i Centrum Edukacji Zawodowej "CARGO", a honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Oto szczegółowy program pikniku: