ALBA odbiera swoje pojemniki

25 czerwca 2013, 12:41

W związku z wchodzeniem w życie nowej ustawy regulującej gospodarkę odpadami, już od 1 lipca za odbiór śmieci od wszystkich mieszkańców Jaworzna będzie odpowiedzialna wyłoniona w przetargu firma - MPO Sp. z o.o. Pozostali przedsiębiorcy kończą swoją działalność na terenie miasta, rozwiązują umowy i odbierają swoje pojemniki.

Poniżej zamieszczamy komunikaty Spółki ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z Dąbrowy Górniczej oraz Przedsiębiorstwa Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o. o. z Chorzowa adresowany do wszystkich mieszkańców Jaworzna obsługiwanych przez te firmy. Informacja dotyczy zwrotu pojemników należących do spółek w dniach poprzedzających start nowego systemu gospodarki odpadami.

Komunikat MPGK ALBA Sp. z o.o.

Komunikat PTS ALBA