MZDiM kontynuuje prace na drogach

26 czerwca 2013, 10:27

Po zakończeniu modernizacji ul. Dembowskiego-boczna na Pieczyskach, przyszedł czas na remont gruntówek w Jeleniu. Równocześnie z pracami drogowymi Miejski Zarząd Dróg i Mostów prowadzi także aktualizację i wymianę oznakowania w Byczynie.

Pierwszą jeleńską gruntówką, która zamieniła się w jezdnie asfaltową była ulica Koniówki. Aktualnie ekipa remontowa prowadzi prace na ul. Bożka, a w kolejce czekają ulice: Pastwiskowa, Witkiewicza oraz Proksy.

Z kolei w Byczynie, wzdłuż DK 79 – od skrzyżowania ul. Krakowskiej z ul. Nauczycielską do granic miasta z Chrzanowem – prowadzona jest aktualizacja znaków drogowych. Oprócz uzupełniania brakującego i zniszczonego oznakowania, w miejscach szczególnie niebezpiecznych MZDiM postawił także dodatkowe znaki.