Przyłącza kanalizacyjne - spotkanie na Pieczyskach

16 lipca 2013, 08:50

Już w najbliższy poniedziałek, 22 lipca o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji z mieszkańcami osiedla Pieczyska. Wyjątkowo, ze względu na remont Gimnazjum nr 11, spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 23 przy ulicy Wolności 11.

Na spotkaniu mieszkańcy Pieczysk, którzy zawarli umowy o wykonanie podłączenia kanalizacyjnego, uzyskają informację o wysokości ostatecznej ceny (po przetargu) za wykonanie indywidualnego podłączenia.

- Imienny dokument będzie zawierał cenę konkretnego przyłącza, ze wskazaniem wysokości dotacji z NFOŚiGW oraz możliwości uzyskania dotacji ze strony Urzędu Miasta. Podczas spotkania omówione zostaną także kwestie techniczne i organizacyjne związane z realizacją przedsięwzięcia oraz udzielane będą odpowiedzi na pytania mieszkańców - wyjaśnia rzecznik MPWiK Sławomir Grucel. - Do udziału w spotkaniu zapraszamy również mieszkańców, którzy do chwili obecnej nie podpisali jeszcze umów o zapewnienie wykonania podłączenia kanalizacyjnego, a rozważają taką możliwość.