Zainwestuj w swoje kompetencje

25 lipca 2013, 10:34

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie przygotował atrakcyjny program wsparcia dla 50 nauczycieli pozostających bez zatrudnienia. Projekt, który będzie trwał do końca roku, ma przede wszystkim podnieść poziom aktywności zawodowej oraz kompleksowo przygotować pedagogów do poszukiwania pracy. Nabór chętnych do programu ciągle trwa.

W ramach programu uczestnicy otrzymają indywidualne poradnictwo zawodowe, dzięki któremu określone zostaną mocne i słabe strony każdego z zainteresowanych. Zapewniona zostanie także pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, by w końcu opracować indywidualny plan działania dla poszczególnych uczestników. Oferta zakłada również szkolenia, staże zawodowe oraz studia podyplomowe.

Chętni do udziału w projekcie mogą uzyskać więcej informacji bądź zgłosić swoje uczestnictwo w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworznie, ul. Północna 9b, w pokoju 112 lub pod numerami telefonów: (32) 61 81 912, (32) 61 81 935.