Przyjdź, przebadaj się i zyskaj spokój

13 września 2013, 08:00

Kolejna okazja dla mieszkanek Jaworzna, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie - w dniach 17-18 września tj. wtorek i środa, w godzinach od 9:00 do 17:00 będzie można wykonać bezpłatne prześwietlenie piersi. Diagnostyka będzie przeprowadzana w specjalnie do tego celu przystosowanym mammobusie, który przyjedzie na parking przy supermarkecie Kaufland.

Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii. Natomiast panie, które nie są objęte programem profilaktycznym będą mogły wykonać badanie odpłatnie, na podstawie zaświadczenia lekarskiego. Wszystkie Panie chcące się poddać badaniu proszone są o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz ewentualnych zdjęć z poprzednich badań mammograficznych.

Aby poddać się badaniu należy uprzednio się zarejestrować po numerami telefonów: 586 662 444, 801 080 007, lub na www.rejestracja.fado.pl. Dodatkowo miły akcent - na każdą z Pań będzie czekał upominek.

Więcej szczegółów dotyczących akcji na: www.fado.pl