Zmagania Świetlic za nami

20 września 2013, 11:29

Tegoroczne, III Zmagania Świetlic odbyły się 14 września na terenie Gimnazjum nr 11 w Pieczyskach. W pikniku profilaktycznym wzięli udział wychowankowie świetlic środowiskowych oraz instytucji miejskich. Zdrowa rywalizacja w sportowo-umysłowych zmaganiach gwarantowała świetną zabawę oraz uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.

Piknik profilaktyczny składał się z konkurencji sportowych oraz quizów tematycznych z zakresu wiedzy o Jaworznie, a także pierwszej pomocy oraz profilaktyki uzależnienia od alkoholu. Po wysiłku sportowo - umysłowym wszystkim dzieciom zapewniono posiłek oraz wiele atrakcji, m.in. dmuchaną zjeżdżalnię, karuzelę, boisko do gry czy też dmuchany dart.

W zmaganiach wzięli udział wychowankowie Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, Świetlicy Środowiskowej z Podłęża, LKS Zgody - Byczyna, Parafii św. Brata Alberta - placówka "Tabor" z  Pieczysk, Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Ośrodka dla Rodziny Klubu Inteligencji Katolickiej oraz Ogniska Wychowawczego z Osiedla Stałego. Pierwsze miejsce w tegorocznej edycji zdobyła drużyna ze świetlicy "Tabor".

Główną nagrodą za zajęcie I miejsca był symboliczny czek o wartości 2 tys. zł oraz słodycze i przechodni puchar. Ponadto każda drużyna otrzymała słodkości oraz dyplom potwierdzający udział w zmaganiach.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek