Dialog o przyszłości

23 września 2013, 09:47

W minioną środę, 18 września Zastępca Prezydenta Miasta - Dariusz Starzycki spotkał się z przedstawicielami nowego zarządu PTTK Jaworzno, aby omówić założenia wzajemnej współpracy i przedstawić plany przyszłych przedsięwzięć.

Podczas spotkania omówiono strategiczne działania, które mogą zostać podjęte przez nowy Zarząd PTTK Jaworzno, reprezentowany przez Prezes Krystynę Byrczek oraz Wiceprezesa Wiesława Stachurę. W trakcie merytorycznej dyskusji poruszono kwestie dotyczące funkcjonowania PTTK Jaworzno, rozmawiano również o ułatwieniach w procedurach obowiązujących przy aplikowaniu o dotacje, rozliczeniach funduszy oraz finalnym realizowaniu zadań. Jak podkreśliła uczestnicząca w spotkaniu Krystyna Bojęś, kierownik Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych: - Takie działania są możliwe i będą na bieżąco analizowane oraz wdrażane.

Jednym z pierwszych działań PTTK Jaworzno jest chęć nawiązania szerokiej współpracy z młodzieżą szkolną z terenu naszego miasta.

Prezydent Starzycki oraz przedstawiciele zarządu PTTK zadeklarowali obopólną współpracę i wzajemną pomoc w realizowaniu przedsięwzięć służących mieszkańcom naszego miasta.