Sesja Rady Miejskiej

25 września 2013, 12:17

W czwartek, 26 września o godz. 9:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej. W planowanym porządku obrad znalazło się 19 punktów. Sesję będzie można oglądać na żywo na miejskiej stronie internetowej.

Pełna lista spraw, którymi zajmą się Radni przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji i ustalenie porządku obrad.

2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Miejskiej.

3. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Kultury w Jaworznie na lata 2013 - 2020.

4. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2013 r. miasta Jaworzna.

5. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Jaworzna na lata 2013-2024.

6. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Ławczana” w Jaworznie.

7. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Jan Kanty - zachód” w Jaworznie.

8. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Świstackiego w Jaworznie.

9. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie pozbawienia dróg na terenie Gminy Miasta Jaworzna kategorii  dróg powiatowych i wyłączenia ich z użytkowania.

10. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie pozbawienia dróg na terenie Gminy Miasta Jaworzna kategorii dróg gminnych i wyłączenia ich z użytkowania.

11. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie pozbawienia dróg na terenie Gminy Miasta Jaworzna kategorii dróg powiatowych z jednoczesnym zaliczeniem ich do kategorii dróg gminnych i ustaleniem ich przebiegu.

12. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu na terenie Gminy Miasta Jaworzna.

13. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania imienia Janusza Korczaka Gimnazjum Nr 9 w Jaworznie w Zespole Szkół Nr 4 w Jaworznie.

14. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Jaworznie w 2013 roku.

15. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2014 dla Gminy Miasta Jaworzna.

16. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie Programu Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2014-2016 dla Gminy Miasta Jaworzna.

17. Informacja Prezydenta Miasta o międzysesyjnej działalności.

18. Interpelacje i wnioski radnych.

19. Wnioski mieszkańców.