Poszerz swoje kompetencje

10 października 2013, 08:39

fot. aerogondo - Fotolia.com

Jeśli aktualnie poszukujesz zatrudnienia, posiadasz średnie wykształcenie i chcesz nabyć bądź poszerzyć swoje umiejętności w zakresie wiedzy informatycznej oraz języków obcych, to projekt pn. "Akademia Kompetencji" jest skierowany właśnie do Ciebie. Nabór wniosków potrwa do końca października.

Oferta finalnie obejmie 60 osób bezrobotnych z terenu naszego miasta, którzy chcąc zwiększyć swoja konkurencyjność na rynku pracy, zgłoszą się do projektu. W programie przewidziano szkolenia z zakresu umiejętności komputerowych zakończonych egzaminem ECDL a także kurs języka angielskiego. Dodatkowo uczestnicy będą mieli zapewnione materiały szkoleniowe, catering oraz zwrot kosztów dojazdu na szkolenia.

Warunkiem udziału w projekcie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie - www.pup-jaworzno.pl, lub w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy (pokoje nr 112,114,115, 116,117) oraz złożenie go w biurze projektu - pokój 114, w terminie do 31 października br.

Projekt prowadzony przez Powiatowy Urząd Pracy, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu społecznego - Poddziałania 9.6.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.