Mieszkania na Koszarowej coraz bliżej

22 listopada 2013, 09:45

Komisja przetargowa jaworznickiego TBS dokonała otwarcia ofert na przebudowę budynku wielorodzinnego przy ul. Koszarowej 9 w Jaworznie. Wśród sześciu złożonych przez wykonawców propozycji najniższa opiewa na kwotę brutto ok. 3,36 mln zł, a najwyższa na 4,49 mln zł.

- W chwili obecnej komisja przetargowa sprawdza całą dokumentację pod kątem formalnym i merytorycznym. Ostateczne ogłoszenie wykonawcy nastąpi w najbliższych dniach - tłumaczy Janusz Łach, prezes JTBS w Jaworznie.

Przypomnijmy: Jaworznickie TBS Sp. z o. o. planuje przebudowę istniejącego obiektu w Szczakowej na cele mieszkaniowe, gdzie powstanie 25 lokali 1, 2, 3 i 4-pokojowych na wynajem. Budynek ma posiadać własny plac zabaw, parking i monitoring. Planowany termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2014 r.

Więcej o inwestycji na www.um.jaworzno.pl/pl/biznes/aktualnosci/920/nowe_mieszkania_na_koszarowej.html