Przedsiębiorcy dziękują za Darwina

5 grudnia 2013, 14:22

Końcem listopada Miejski Zarząd Dróg i Mostów zakończył kompleksową modernizację ulicy Darwina. Zadowoleni z wykonanego remontu przedsiębiorcy, prowadzący działalność przy tej właśnie drodze, złożyli Prezydentowi Miasta podziękowania.

Przedstawiciele sześciu przedsiębiorstw - Agropaku, Centrum Edukacji Zawodowej Cargo, Diam Service, Dom-Styr Z. Igies i Wspólnicy, F.H.U.P. Patucha i Jagiełło oraz Laboratorium Organicznego LAB - napisali:

"W imieniu firm, które prowadzą działalność przy ulicy Darwina serdecznie dziękujemy za podjęcie decyzji, w wyniku której został dokonany remont nawierzchni całej długości wyżej wymienionej ulicy.

Inwestycja ta zasadniczo zmienia warunki funkcjonowania naszych przedsiębiorstw. Postrzeganie nas przez współpracujące z nami podmioty gospodarcze znacząco się zmienia, co widzimy w przekazywanych nam opiniach i stanowiskach tychże podmiotów. Nie do przecenienia jest również poprawa stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym użytkowników ulicy Darwina.

Dziękując za zrozumienie naszych potrzeb, mamy nadzieję na dobrą współpracę z Zarządem Miasta Jaworzna w przyszłości."