Rusza sprzedaż nowych mieszkań

5 marca 2014, 07:29

Nowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, o wysokim standardzie i w korzystnej cenie? Już 10 marca rusza sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Jaworznickiego TBS - Osiedle przy ul. Św. Wojciecha.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha  to 120 mieszkań usytuowanych w 15 kameralnych domach wielorodzinnych, w pełnej zieleni lokalizacji Jaworzna.

- Po sukcesie sprzedaży, który zanotowaliśmy w inwestycji "Matejki” podjęliśmy decyzję o dalszym kontynuowaniu realizacji strategii mieszkaniowej dla naszego miasta - stwierdza Janusz Łach, prezes JTBS.

Obecnie trwają prace, w trakcie których Spółka realizuje I etap z 24 lokalami na własność. W ten sposób powstają przestronne i funkcjonalne mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe o powierzchniach od 38,53 do 71,90 m2. Istotną ciekawostką jest to, że mieszkania na parterze mają własne tarasy z ogródkiem (50 m2), a lokale na pozostałych kondygnacjach - balkony.

- Osiedle, które teraz realizujemy to nie tylko jedna z najlepszych lokalizacji w Jaworznie, ale to kompletny "organizm” mieszkaniowy z własną infrastrukturą drogowo-parkingową, placem zabaw a nawet boiskiem sportowym - dodaje prezes Łach.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha to inwestycja składająca się z 4 etapów:

• I etap - 24 mieszkania na własność - planowany termin przekazania kluczy - 15 listopada 2014 r.,
  • II etap - 32 mieszkania na własność - planowany termin przekazania kluczy - III kwartał 2015 r.,
  • III etap - 24 mieszkania na wynajem - planowany termin przekazania kluczy - III kwartał 2016 r.,
  • IV etap - 40 mieszkań na własność - planowany termin przekazania kluczy - IV kwartał 2016 r.

- Zainteresowanie inwestycją jest duże. Choć sprzedaż rusza 10 marca br. to już od stycznia nie ma dnia bez kontaktu osoby myślącej o zakupie mieszkania - przyznaje Dawid Domagalski, który koordynuje sprzedaż mieszkań. - Najważniejszą informacją dla klientów jest to, że ceny zakupu za 1m2 w I etapie mieszczą się w limitach programu Mieszkanie dla Młodych - tak więc jest to niebagatelna szansa na zdobycie rządowej dopłaty do zakupu własnego "M” - dodaje Domagalski.

Ceny za 1m2 mieszkania w I etapie inwestycji Osiedle przy ul. Św. Wojciecha kształtują się następująco:

• parter - 3 398 zł/m2 - w cenie dodatkowo taras, ogródek i indywidualne miejsce parkingowe,
  • I piętro - 3 496 zł/m2 - w cenie balkon i indywidualne miejsce parkingowe
  • poddasze - 3 345 zł/m2 - w cenie balkon i indywidualne miejsce parkingowe.

Więcej informacji na temat inwestycji na www.jtbs.jaw.pl