Energetyczna konferencja dla przedsiębiorców

18 czerwca 2014, 14:30

TAURON Polska Energia S.A. - z udziałem przedstawicieli samorządu, jaworznickich przedsiębiorców i spółki Rafako - zorganizował konferencję gospodarczą poświęconą budowie nowego bloku energetycznego. Spotkanie było okazją m.in. do dyskusji o korzyściach dla regionu z budowy nowego bloku w Elektrowni Jaworzno III, zaprezentowania możliwości jaworznickich firm oraz wykorzystania ich potencjału przy realizacji nowej i ważnej dla miasta inwestycji.

Uczestnikom konferencji przedstawiono m.in. harmonogram prac oraz zakres robót, które będą prowadzone podczas budowy nowego bloku energetycznego. Spotkanie było także okazją do wymiany kontaktów pomiędzy lokalnymi firmami a głównym wykonawcą - konsorcjum Rafako - Mostostal, który podczas prowadzenia inwestycji planuje zatrudnienie około 50 podwykonawców.

Konferencję zorganizował TAURON Polska Energia S.A. przy współudziale Rafako i we współpracy z gminą i Jaworznicką Izbą Gospodarczą. W spotkaniu wziął udział m.in. Prezydent Miasta Paweł Silbert oraz jaworzniccy radni i parlamentarzyści.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek