Targi Pracy - Jesień 2012

20 września 2012, 14:06

W najbliższą środę - 26 września - w godz. od 9.00 do 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS odbędą się jesienne Targi Pracy. Są one okazją dla pracodawców do zaprezentowania swojej oferty i bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi kandydatami do pracy, dla ośrodków szkoleniowych do przedstawienia ofert kursów i przekwalifikowań zawodowych, ale przede wszystkim dla osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia.

W czasie Targów Pracy uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych oraz ofertami szkoleń zawodowych, a także zdobędą informacje dla osób zagrożonych utratą pracy. Zainteresowani będą mieli możliwość skorzystania z usługi doradcy zawodowego oraz bezpłatnego wykonania testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych, predyspozycji przedsiębiorczych i uzdolnień językowych.

Na Targi zapraszają Prezydent Miasta Jaworzna i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworznie, przy ul. Północnej 9b, tel. 32 6181 918; e-mail: posrednictwo@pupjaworzno.internetdsl.pl.