Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie"

30 marca 2015, 15:14

Nowe technologie w budownictwie i aranżacji wnętrz - m.in. z takimi zagadnieniami zapoznali się jaworznianie na XVII Jaworznickich Targach "Twój Dom, Twoje Otoczenie”.  Honorowy patronat nad nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, który uroczyście otworzył targi.

Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie” odbywają się już od 1998 roku.

- Przygotowując pierwszą edycję, kierowaliśmy się sugestiami ze strony naszych wystawców z Targów Wadowickich. Przedstawili nami oni Jaworzno jako miasto rozwijające się dynamicznie, liczące około 100 tys. mieszkańców. Swoją siedzibę mają tutaj producenci stolarki okiennej, styropianu, a także liczni hurtownicy i drobni przedsiębiorcy. Na przestrzeni tych kilku lat impreza zmieniała się. Każdorazowo prezentują się nowi wystawcy, targom przybyły imprezy towarzyszące. Zmienił się również charakter zwiedzających. Teraz są to osoby ściśle zainteresowane branżą, budujące się, lub coś remontujące - informują organizatorzy targów.

Jaworznickie targi odbywają się na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS. Posiadają łączną powierzchnię wystawienniczą 900 m2, odwiedza je około 5 tys. osób. Tradycyjnie targom towarzyszy konkurs dla wystawców.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek