Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wymyśl nazwę - wygraj rower!

10 kwietnia 2015, 09:00

Ruszył konkurs na nazwę kładki pieszo-rowerowej, która w ubiegłym roku została zamontowana nad kamieniołomem, przy Ośrodku Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera. Autorzy najlepszych propozycji będą mieli szansę na wygranie markowych rowerów górskich oraz akcesoriów rowerowych.

Konkurs nie posiada tematu przewodniego, a wymyślona nazwa nie musi, ale może, nawiązywać do Jaworzna lub GEOsfery. Wybór leży jednak po stronie Uczestnika.

- Liczymy na dużą kreatywność jaworznian. Lokalne środowisko rowerowe już w ramach prac nad projektem "Integracja dróg dla rowerów" pokazało, że pasjonatom dwóch kółek nie brakuje ciekawych i oryginalnych pomysłów. Mamy nadzieję, że także tym razem propozycje mieszkańców pozytywnie nas zaskoczą - mówi Sebastian Kuś, naczelnik  Biura Promocji i Informacji.

Propozycje nazw dla kładki należy przesłać na FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM w terminie do 19 kwietnia 2015 r., na adres e-mail: redakcja@um.jaworzno.pl, w tytule wiadomości wpisując "KŁADKA". Po zebraniu wszystkich głosów mieszkańców, propozycje zostaną ocenione przez komisję konkursową, która wybierze zwycięzców. Trzy osoby, których nazwy zostaną uznane za najlepsze otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, w postaci rowerów górskich oraz sprzętu oświetleniowego do rowerów.

- Jeśli chodzi o nagrody, na razie możemy zdradzić tyle, że rowery będą pochodziły od polskiego producenta i będziemy to sprzęt raczej z "wyższej półki" - dodaje Sebastian Kuś. - Ich kupno jest konsultowane z aktywnym pasjonatem cyclingu więc można mieć pewność, że zadba on o odpowiednie parametry rowerów.

Tak wyglądała instalacja kładki w listopadzie 2014 r.: