Miasto sprzedaje atrakcyjne tereny

16 czerwca 2015, 15:06

Już pod koniec czerwca przedstawiciele sektora inwestycyjnego będą mieli wyjątkową okazję nabyć dwie działki gminne usytuowane na terenie Jaworznickiego Parku Przemysłowego. Na atrakcyjność oferty wpływa nie tylko przystępna cena, ale przede wszystkim doskonała lokalizacja obu działek. Termin wpłaty wadium mija 17 czerwca, postępowanie przetargowe natomiast odbędzie się 24 czerwca br.

Ta wyjątkowa okazja jest efektem konsekwentnej polityki jaką od lat Jaworzno prowadzi względem przedsiębiorców oraz potencjalnych inwestorów.

- Sukcesywnie uzbrajamy nowe tereny pod inwestycje, dbając o wszelkie możliwe udogodnienia. Nasze działania realizowane są z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na terenie Jaworzna nabyć teren, by w efekcie realizować konkretną działalność gospodarczą - wyjaśnia prezydent Paweł Silbert.

W postępowaniu przetargowym będzie można nabyć dwie działki gminne usytuowane w dzielnicy Jeleń, w Jaworznickim Parku Przemysłowym, o powierzchni odpowiednio: ponad 1,8 oraz ponad 1,9 hektarów. To kolejna inicjatywa miasta, która będzie szansą dla inwestorów na zakup atrakcyjnych terenów pod zabudowę produkcyjno - usługową. Głównym ich atutem jest szeroko przygotowana infrastruktura tj. dostęp do sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, gazowej, czy też kanalizacji sanitarnej, dogodne połączenia transportowe m.in. bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4, niewielka odległość do dwóch lotnisk międzynarodowych: Kraków - Balice 50 km, Katowice - Pyrzowice 50 km oraz przystępna cena.

Wszyscy zainteresowani kupnem działek mogą przystąpić do przetargu po uprzednim wpłaceniu wadium.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury przetargowej uzyskać można w Biurze Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 52, pok. 22, tel. 32 / 61 81 636. Informacji o ofercie inwestycyjnej Jaworzna udziela także Referat Rozwoju i Obsługi Inwestorów w Wydziale Rozwoju i Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie, Plac Górników 5, tel. 32/ 61 81 712; 32/ 61 81 884. Więcej informacji na www.invest-in-jaworzno.pl